• Головна
  • Блог
  • Теплові насоси – вигідна альтернатива традиційній системі опалення в вашому домі

Теплові насоси – вигідна альтернатива традиційній системі опалення в вашому домі

Автор: gulak.a.a

Теплові насоси – це сучасна альтернатива традиційній системі опалення, яка має безліч переваг. Завдяки використанню відповідних термодинамічних процесів вони перетворюють первинну енергію та доправляють її до системи опалення у відповідності до ваших потреб. В цьому процесі використовується додаткове джерело живлення, найчастіше електрика або газ. Це рішення екологічне та вигідне для будинку – не потребує котельної, паливного складу або всієї інфраструктури, пов’язаної з збором та переробкою традиційного палива.

Теплові насоси –сучасний екологічний обігрів для будинку.

Обираючи тепловий насос для опалення вашого будинку, ви робите свій внесок до передчасних змін клімату. Оскільки тепер ви є користувачем так званої зеленої енергії.
Теплові насоси для своєї роботи не використовують такі ресурси як газ або вугілля. Енергія якою обігрівається будинок НЕ з’являється завдяки їх спалюванню. Джерелом енергії в цьому випадку є повітря, вода та земля.

Все що необхідно знати про теплові насоси до здійснення покупки.

Плануючи покупку та установку теплового насосу слід звернути увагу на декілька важливих параметрів які, якщо їх не урахувати належним чином, зроблять роботу всього устаткування неефективною та нерентабельною. Слід розуміти, що робота насосу в багатьох випадках залежить від його взаємодії з нижнім та верхнім джерелом тепла.

Давайте поговоримо про те яким критеріям слід приділити увагу при виборі теплового насосу для системи опалення вашого будинку:

  • Насамперед визначте ціль встановлення теплового насосу у вашому будинку.

Ви вирішили встановити тепловий насос який буде використовуватись для опалення підігріву води або побутових потреб? Або можливо ви хочете використовувати його для охолодження повітря під час літньої спеки? Дуже важливо одразу розуміти що саме ви бажаєте отримати в результаті роботи теплового насосу у вашій оселі. Оскільки на сучасному ринку присутнє велико розмаїття моделей цих пристроїв. До функцій багатьох з них може включатися декілька задач ,в той час як деякі можуть використовуватись виключно для виконання однієї задачі, наприклад підігріву води для побутових потреб. Тому дуже важливо упевнитись, що обране обладнання відповідає всім вашим побажанням.

  • Також слід одразу звернути увагу на особливості та можливості вашої ділянки.

Встановлення горизонтального колектору можливе лише на великих ділянках з певним типом грунту. Якщо у вас ділянка невеликого розміру або висока вірогідність того, що колекктор може бути «поховано» під сухою землею, використовуйте повітря як нижнє джерело.

Обираючи колектор, також слід пам’ятати про обмеження садового дизайну та виключення у майбутньому щільної посадки дерев.

  • Вам необхідно абсолютно точно розуміти свої потреби у теплі.

У будівельному проекті чітко мають бути вказані кількість тепла що планують використовувати мешканці будівлі або котеджу в результаті встановлення теплового насосу. Окрім цього щоб правильно обрати обладнання на етапі проектування також необхідно чітко усвідомлювати скільки теплової енергії ви плануєте витрачати при нагріві води для побутових потреб. Цей параметр тісно пов’язан з кількістю жильців будинку.

  • Необхідно визначити тип верхнього джерела тепла.

Якщо ви хочете використовувати в будинку традиційні конвектори ,пам’ятайте, що ККД в цьому випадку буде набагато нижчим , ніж при використанні теплого полу. Тепловий насос найбільш ефективний якщо працює разом з низькотемпературним опаленням, тобто системою теплого полу.

  • Врахуйте все, навіть додаткове устаткування.

Порівнюючи ціни на теплові насоси ,звертайте увагу на їх параметри та на те ,що ви отримаєте у стандартній комплектації. Драйвери, можливість контролювати роботу помпи через інтернет , або за допомогою смартфону – це опції , що істотно впливають на ціну приладу. Строк дії гарантії також є важливим критерієм який варто враховувати перед покупкою.
Чому саме у нас варто заказати систему опалення з тепловим насосом.

Щоб мати можливість в повній мірі насолоджуватись екологічним обігрівом вашого будинку ,проектування майбутньої системи треба обов’язково довірити фахівцям. Такими професіоналами, без сумніву є наші фахівці. Ми піклуємось про те щоб ваші вкладення не були марними. Наша компанія більш ніж десять років на ринку України. Ми маємо сотні успішних проектів по встановленню систем опалення в приватних будинках та котеджах. Та звичайно задоволених клієнтів, що рекомендують нас своїм близьким, друзям та знайомим.

Завітайте до нас, та переконайтеся на власні очі!

 

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.