Припливно-витяжна установка SlimStar 1000 ЄС - Recuperator 1
Припливно-витяжна установка SlimStar 1000 ЄС - Recuperator 2

Aerostar- номер один на ринку кліматичного обладнання України

 Українська компанія Aerostar-вже понад 10 років є лідером на ринку вентиляційного обладнання. Ми забезпечили свіжим повітрям більше ніж сім тисяч клієнтів. Нестандартні проекти для нас звичайна ситуація. Оскільки наш відділ розробок легко впорається з рішенням будь-якої навіть дуже складної задачі.

Ми пропонуємо нашим клієнтам весь перелік енергоефективного обладнання для систем опалення, вентиляції, кондиціювання повітря.

Ми виробляємо повітреобробне устаткування різної потужності, канальне вентиляційне обладнання; обладнання для приточно-витяжних установок з рекуперацією тепла, обладнання для холодильних установок і кондиціювання повітря такі як наприклад VRF-системи або промислові осушувачі.

Ми надаємо нашим клієнтам ефективні рішення для приватних будинків та котеджів.

Одним з таких рішень безумовно є встановлення в них приточно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла. Вона суттєво зменшує енерговитрати, а отже економить витрати наших клієнтів. Окрім того, така система підвищує якість повітря всередині приватного будинку, або котеджу, а також забезпечує захист від обмерзання та вивід конденсату з приміщення.

Точне обладнання на наших заводах, передові технології, комплектуючі від провідних світових виробників, професійність наших співробітників допомагають виробляти та встановлювати обладнання високої якості з мінімальним строком окупності.

Ваші потреби додати наші передові рішення- дорівнює свіже та чисте повітря в вашій оселі на весь рік.

Компанія Рекуператор-гарантія якості встановлення кліматичного обладнання будь-якої складності

Обрати систему вентиляції для будинку, квартири або офісу-це пів рішення існуючої проблеми. Оскільки мало просто підібрати систему вентиляції з рекуперацією, яка ідеально підійде саме вам. Потрібно якісно встановити. В цьому вам допоможуть фахівці своєї справи. Тому гарантуємо вам якісну установку кліматичного обладнання в вашій оселі. Вам залишилось тільки насолоджуватись комфортом та затишком в вашому будинку на протязі всього року.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.