Кондиціонери GREE-побутові прилади, що мають виняткову силу

Компанія GREE сьогодні без перебільшення є світовим лідером по виробництву кондиціонерів. Оскільки кожен третій кондиціонер на ринку виготовлено саме нами.

Головний офіс корпорації розміщено в м.Чжухай, Гонконг.

GREE була заснована у 1995 році, після серії реформ, стала світовим лідером на ринку кондиціонерів в Китаї.

Зараз компанія GREE виготовляє потужні сучасні побутові, полувиробничі та виробничі системи мікраклімату.

Побутові кондиціонери GREE-в чому їх особливість

Серед усіх кондиціонерів торгової марки GREE найбільш широко представлені саме кондиціонери побутової серії. Вони призначені для встановлення в квартирах, будинках, офісах, невеликих торгових приміщеннях.

Всі моделі побутових кондиціонерів GREE це спліт-система.

Вони захищені від дії плісняви та замерзання зовнішнього блоку. Мають легко знімну передню панель. А також функцію автоматичного старту.

Також всі кондиціонери мають пульт дистанційного керування та захист від дітей. А деякі моделі можуть керуватись через WI-FI з допомогою додатку на смартфоні.

Чим відрізняється компанія GREE від конкурентів.

Головна відмінність нас від конкурентів-це те, що кондиціонери виробництва GREE найбільш продуктивні та економічні. Вони швидко охолоджують або нагрівають приміщення. А також точно контролюють температуру повітря в ньому.

Всі кондиціонери GREE представлені чотирма серіями.

Настінні спліт-системи без інвертору

Це надійні бюджетні побутові моделі кондиціонерів. Вони здатні охолодити повітря в квартирі, кімнаті, невеличкому офісі, а також осушити повітря та обігріти приміщення взимку.

Чудовим рішенням для невеличкої квартири або офісу буде покупка моделі GWH07AAA-K3NNA2A серії Bora.В цій моделі присутні всі необхідні функції для комфорту користувача. Вона має клас енергоефективності А та відрізняється дуже низьким рівнем шуму. Все це робить її дуже привабливою для покупців.

Настінні спліт- системи з інвертором

Ці моделі мають клас енергозбереження А+. Тому вони можуть обігрівати будинок при найнижчих температурах. Окрім того, в цих моделях зосереджено велику кількість інновацій GREE.

Такі кондиціонери ідеальні для спалень.

Рекомендуємо придбати будь-яку модель цих преміальних кондиціонерів і комфортний сон на протязі року вам гарантовано.

Free Match мультисистеми з інвертором R410

Такі системи використовують на об’єктах середніх або великих площ, таких як офіси та складськкі приміщення. Оптимальний мікроклімат в цьому випадку можно створити використовуючи всього один зовнішній блок.

Free Match мультисистеми з інвертором R-32

Ці системи кондиціювання повітря працюють на фреоні R32. Вони більш ефективні ніж R410. Такі кондиціонери створені для об’єктів, що потребують більшої кількості кондиціонерів. Таких, як котеджі, великі офіси або складські приміщення.

Як бачимо ми здатні забезпечити вас комфортним мікрокліматом в будь-яку пору року в будь-яких умовах. Просто підберіть для себе систему найбільш підходящої для вас серії.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.