Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 700 V - Recuperator 1
Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 700 V - Recuperator 2

Рекуператори Komfovent

Торгівельна марка Komfovent поєднує 12 компаній, які працюють на всій території Європи. На виробничих потужностях цих компаній випускають високоякісне обладнання та комплектуючі для систем вентиляції з рекуперацією повітря.

Компанія була заснована у 1997 році. Зараз на різних виробництвах Komfovent у кількох європейських країнах працює більше ніж 700 співробітників. Ми маємо вісім дочірніх компаній. Та співпрацюємо з більш ніж 80 партнерськими організаціями.

Вентиляційні установки Domekt- створені з турботою про ваш комфорт.

Кампанія Рекуператор використовує продукцію Komfovent у своїх проектах. Наприклад ми займаємось монтажеп побутових вентиляційних установок з рекуперацією тепла Domekt у заміських будинках та квартирах наших клієнтів для підтримання в них оптимального мікроклімату.

Ця система  вентиляції розроблена фахівцями компанії Komfovent для того, щоб ви могли весь рік насолоджуватись  комфортним мікрокліматом у вашому будинку і при цьому економити електроенергію. Ще одним безперечним плюсом системи вентиляції Domekt є простота і легкість керування.

Переваги систем вентиляції Domekt

Завдяки інтуітивно зрозумілій системі управління і точно підібраним комплектуючім системи вентиляції Domekt мають високу енергоефективність та безшумністю.

Ще один плюс цих установок-їх широкий асортимент.

Завдяки цьому ви легко зможете підібрати модель, яка найкраще впишеться в габарити вашого помешкання. У нас можна обрати вертикальний, горизонтальний або підвісний варіант установки в залежності від габаритів приміщення.

Ще одна особливість систем вентиляції повітря з рекуперацією полягає в тому, що рекуперація неможлива без встановлення теплоутілізатору. Тому установки Domekt мають у своєму складі теплоутілізатор або протиточний пласинчастий теплоутілізатор.

Система також має вбудоване автоматичне керування, що значно полегшує процес регулювання температури повітря в приміщенні.

Продуктивність установки Domekt 50-1000 м.куб. на годину. Тому їх можна встановити як у квартирах, так і в заміських будинках.

Чому замовити установку краще за все в компанії Рекуператор.

Замовляючи систему вентиляції повітря в компанії Рекуператор, ви отримуєте гарантовану якість. Це якість систем від компанії Komfovent. А також якість встановлення системи вентиляції від нашої компанії.

Це гарантія комфортного мікроклімату в вашому будинку на весь рік.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.