Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF22VGKW - Recuperator 1
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF22VGKW - Recuperator 2

Mitsubishi Electric – надійність, втілена у кожній деталі

Mitsubishi Electric- одна з найбільших корпорацій в Японії. При цьому виробництво кондиціонерів займає менше 20% від загального оберту компанії. Але це не заважає компанії входити до трійки світових лідерів з виробництва кліматичного обладнання для побутових та виробничих приміщень.

І це не випадково. Оскільки спеціалісти компанії Mitsubishi використовують останні розробки у сфері мікроелектроніки для виробництва своїх систем мікроклімату. Тому кліматичні системи Mitsubishi Electric відрізняються великою надійністю та широкими функціональними можливостями.

Кондиціонери Mitsubishi – передові технології та екологічність в одному приладі.

Побутові кондиціонери, а також систем вентиляції та опалення від компанії Mitsubishi здатні створити комфортний мікроклімат в усіх приміщеннях у будь-якій кліматичній зоні.

Кондиціонери Mitsubishi це безшумні, економні та екологічні побутові прилади, створені для того, щоб забезпечити комфорт та затишок в вашій оселі.

Компанія виробляє:

  •         Настінні кондиціонери

Такі кондиціонери ідеально підійдуть для всіх типів приміщень. Вони здатні швидко та рівномірно охолодити приміщення площею від 20 до 100 кв.м.

Вони мають масу беззаперечних переваг у порівнянні з іншими брендами. Це адекватна ціна, найкраще співвідношення потужності пристрою та енерговитрат, компактний розмір внутрішнього блоку, поміркований дизайн, низький рівень шуму.

А також простота керування, екологічність усіх складових і нарешті, величезне різноманіття моделей. Все це робить кондиціонери від компанії Mitsubishi вкрай затребуваними на сучасному ринку кліматичних систем.

  •         Підлогові кондиціонери

Підлогові кондиціонери здатні забезпечити повітрям комфортної температури практично будь-яке приміщення.

В літку такі системи швидко охолоджують приміщення, а взимку нагрівають повітря в ньому до комфортної температури. Важливим плюсом даного типу кондиціонерів є також той факт, що вони забезпечують якісну очистку повітря. А це вкрай важливо для алергіків та людей, що чутливі до запахів.

А ще підлоговий кондиціонер від Mitsubishi- сучасний замінник радіаторів в заміських будинках.

Окрім того додатковим плюсом є той факт, що ці кондиціонери можуть монтуватись на старі комунікації. Це дозволяє економити на монтажі.

  •         Касетні кондиціонери

Це ідеальний варіант для встановлення в промислових приміщеннях будь-якої площі.

  •         Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер Mitsubishi вигідно відрізняється від аналогічних кондиціонерів інших виробників. Він здатен не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але і нагрівати його. При чому робить це рівномірно по всій площині приміщенні. А це ідеально для дитячих спалень та ігрових кімнат.

  •         Мультисистеми

Такі системи кондиціювання повітря мають ряд дуже важливих переваг, які роблять їх ідеальними для встановлення в заміських будинках, котеджах та великих квартирах. По-перше, це економія електроенергії. Оскільки замість кількох зовнішніх блоків в ній використовується один.

Ще такий підхід значно покращує зовнішній вигляд будівлі.

І останній , але при цьому не менш важливий момент. Ці системи гарантують вкрай низький рівень шуму. А це дуже важлива складова комфорту.

Чому саме Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric- ми гарантуємо, що ви будете відчувати себе комфортно в будь-якому приміщенні, в якому буде встановлено наше обладнання. Оскільки піклування про ваш комфорт наша головна задача.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.