Повітропровід WhiteFlex Spectra Premium - Recuperator 1
Повітропровід WhiteFlex Spectra Premium - Recuperator 2

Комплектуючі та аксесуари NavyFlex-обов’язкові складові вашого комфорту.

Людина видихає біля 18000 літрів повітря щодня. В приміщенні більшість з нас проводить близько 80%свого часу. З якого у себе вдома він проводить близько 60% часу. Тому якість повітря в домі дуже важлива для кожного.

Отже, встановлення в ньому системи вентиляції з рекуперацією повітря- це першочергове завдання. І обрати потрібно саму ефективну з усіх існуючих на ринку.

NavyFlex- більше 20 років України для забезпечення вашого комфорту.

NavyFlex System-розподільче-модульна система напівжорстких повітропроводів високої якості, які використовуються в облаштуванні механічної вентиляції з рекуперацією тепла в жилих та невеликих комерційних будівлях.

NavyFlex- власна торгова марка компанії ООО « B-Tex».

NavyFlex-висока якість всіх комплектуючих неминуче призведе до якості готової системи.

Компанія Рекуператор використовує комплектуючі NavyFlex для складання систем вентиляції з рекуперацією відмінної якості для квартир, заміських будинків та котеджів.

Це такі комплектуючі, як наприклад:

  •         Приточно- витяжна розширююча коробка NavyPlenum, яка призначена для вентиляційних систем на основі напівжорстких двостінних  повітроводів. Щільність та надійність з’єднань коробки з повітроводом забезпечується фіксуючими кільцями. Основною перевагою NavyPlenum є цільнополімерна форма, що виключає шви та нещільності.
  •         Приточні анемостати, що повинні забезпечувати вентиляцію приміщення в повному обсязі
  •         Витяжні анемостати, які забезпечать баланс між приточним та витяжним потоком повітря.
  •         Повітропровід NavyVent внутрішній шар, що виготовлено з якісного полімеру. А зовнішній- з полімеру HDPE- mod. Вони призначені для транспортування повітря від розподільчої коробки NavyModul/ NavySteel Box до розширюючих коробок NavyPlenum.
  •         Троборізи NavyFlex
  •         Повітророзподільчі коробки NavyModul Box в яких закладена сама ідея розподільчо-модульної вентиляційної системи NavyFlex. Саме від них розводять сині повітроводи NavyVent, по яким в індивідуально визначені приміщення подається повітря.

Кожна вентиляційна система з комплектуючих NavyFlex складається, що найменше, з двох розподільчих коробок: приплив та відбір. В системі відсутні трійники та повітроводи різних діаметрів. Необхідна кількість повітря для транспортування досягається кількістю каналів NavyVent, що впливає на розмір розподільчої коробки та кількість приєднаних патрубків.

Чому в компанії Рекуператор надають перевагу комплектуючим NavyFlex

Компанія Рекуператор професійно займається встановленням кліматичних систем, використовуючи для цього новітні прогресивні технології, що покращують життя клієнтів.

А компанія NavyFlex виробляє високоякісні комплектуючі та аксесуари для систем вентиляції в квартирах, будинках, котеджах. Тому ми як найкраще доповнюємо одне-одного.

З нами клієнт буде завжди задоволений результатом.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.