Рекуператори SALDA – головна складова вашого комфорту

Компанія SALDA по праву займає провідну позицію у виробництві литовського вентиляційного обладнання. Вона випускає широкий асортимент різноманітного обладнання для систем вентиляції повітря. Яке вдало конкурує з іншими компаніями з виробництва систем вентиляції та кондиціювання повітря як в Литві, так і на території інших країн. Виробничі потужності компанії займають площу понад 40000 кв.м. і експортує свою продукцію у багато країн європи таких як Україна, Італія, Болгарія, Голандія, Швецарія, Данія, Туреччина.

Компанія SALDA пропонує своїм клієнтам вентиляційне обладнання для квартир, будинків, офісів, кафе, ресторанів, готелів, а також промислових об’єктів різної площини.

Сьогодні коли вимоги до комфорту збільшуються з кожним днем, як і тарифи на використання енергії, сучасні економічні системи вентиляції з рекуперацією від компанії SALDA є кращім рішенням як для приватних будинків та квартир, так і для промислових виробництв.

SALDA- сучасні економічні системи вентиляції з рекуперацією повітря для наших клієнтів.

Компанія Рекуператор вже не перший рік співпрацює з компанією SALDA. Ми домовились про безперервні поставки сучасних комплектуючих для систем вентиляції з рекуперацією повітря для того, щоб забезпечити нашим клієнтам комфорт та затишок за оптимальною ціною.

Ми отримуємо від наших партнерів:

  •         Протиточні роторні та пластинчасті рекуператори Smarty.
  •         Роторні рекуператори RIRS EKO
  •         Пластинчасті (протиточні) рекуператори  RIS EKO

Сучасні рекуператори Smarty та RIRS EKO відрізняються високою енергоефективністю та комфортною системою керування. Мінімальні розміри корпусу дозволяють встановлювати їх навіть у найменших приміщеннях.

Так, цілком логічно, розташувати рекуператор, наприклад, в кухонній шафі або поверх пральної машини.

Якість та герметичність  всіх рекуператорів перевіряється на виробництві. Тому компанія SALDA гарантує надійну роботу своїх установок на протязі тривалого часу.

А пульт керування дозволяє легко контролювати та налаштовувати параметри системи.

До того ж рекуператори мають клас енергоефективності А або А+ в залежності від моделі. Ще вони сертифіковані європейським інститутом Passivehaus. Це значить, що енергетична ефективність продукції заводу SALDA цілком відповідає екологічним потребам, що пред’являють до сучасного будинку.

Тому установка в будинку продукції SALDA – це правильне рішення чистого повітря в нашому будинку.

SALDA і Рекуператор-надійний союз для вашого комфорту

Співпраця компаній SALDA і Рекуператор-гарантія вашого комфорту за доступною ціною. Оскільки ви отримуєте грамотну установку якісної сучасної системи вентиляції з рекуперацією за оптимальною ціною.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.