Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла ВЕНТС ВУЕ 300 ПБЕ EC - Recuperator 1
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла ВЕНТС ВУЕ 300 ПБЕ EC - Recuperator 2

Рекуператори Вентс-світовий лідер в виробництві вентиляційного обладнання.

Компанія Вентс-це крупна українська компанія, яка спеціалізується на виробництві вентиляційного обладнання.

Це світовий лідер в своїй галузі. Асортимент компанії-більш ніж 15000 моделей рекуператорів та вентиляційного обладнання. Бренд спеціалізується на виробництві моделей рекуператорів для побутового використання, а також для комерційних об’єктів та промислових приміщень.

Промислові потужності виробництва налічують більш ніж 16 цехів, які займають площу 60000кв.м.. В компанії працює більш ніж 2000 співробітників.

Завдяки їх професійності продукцією Вентс можуть користуватись не тільки в Україні, але і в багатьох країнах по всьому світу.

Вентс-це якісна вентиляція за оптимальною ціною для кожного

Якщо вам необхідна якісна вентиляція за прийнятною ціною, то кращого варіанту, аніж Вентс вам годі шукати. Компанія виготовляє свою продукцію під кількома торгівельними марками, такими як DOMOVENT,X-VENT, AirVENTS. І пропонує оптимальні рішення для квартир, офісів, заміських будинків, а також промислових об’єктів.

Ці побутові рекуператори, витяжні та канальні вентилятори, а також комплектуючі для систем вентиляції різного рівня складності.

Наш каталог налічує більше ніж 15000 найменувань різної продукції. А співробітники регулярно представляють нашу компанію на різноманітних міжнародних виставках.

Якщо вас турбує чистота повітря та комфортна температура в вашому будинку або квартирі встановіть вентиляцію з рекуперацією-найкраще вирішення проблеми. Оскільки чистота повітря в приміщенні один з багатьох факторів від яких на пряму залежить стан здоров’я всіх його мешканців. Тому вентиляція встановлюється у спальнях, вітальнях, на кухні, та інших кімнатах.

В офісах також важлива температура та чистота повітря. Оскільки продуктивно працювати можна лише в комфортних умовах.

А в кафе та ресторанах від якості повітря в залах напряму залежить популярність закладу. Я вже не говорю про те, що наявність вентиляції в них є обов’язковою за всіма санітарними нормамии.

Чому ми кращі за своїх конкурентів

Ви вирішили встановити вентиляцію в своєму будинку та підшукуєте оптимальне рішення питання? Тоді вам варто звернути увагу на продукцію компанії Вентс.

Ну а якщо ви потурбувались якісною установкою цієї системи, то без фахівців, які працюють в компанії Рекуператор вам точно не обійтись.

Ми гарантуємо високу якість усіх складових системи вентиляції від компанії Вентс.

Оскільки головним принципом компанії є використання провідних технологій та дотримання всіх екологічних стандартів.

А також ми гарантуємо якісну установку системи вентиляції на всіх етапах фахівцями компанії Рекуператор для вашого комфорту на довгі роки.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.