WANAS -безпечний рекуператор для вашого будинку

Компанія WANAS –  ми створені для того, щоб відчувати себе комфортно у власній оселі.

Компанія WANAS -польській виробник вентиляційних установок, що називаються рекуператори. Багаторічний досвід роботи та захоплення власною справою дозволили нам перетворитись на лідерів в виробництві рекуператорів на вітчизняному ринку.

А з 2015 року ми почали експортувати свою продукцію в інші країни, в тому числі Україну.

Тут ми вже здобули своїх прихильників. Та багато українців надає перевагу саме нашим надійним та безпечним вентиляційним установкам з рекуперацією повітря.

І наша популярність не є випадковою. У нас працюють найкращі фахівці в своїй галузі. Вони захоплюються своєю справою і точно знають як забезпечити свіже повітря комфортної температури у вашому будинку.

Рекуператори та WANAS – надійний тандем для вашого комфорту

Компанія Рекуператор почала свою співпрацю з брендом WANAS ще у 2015 році, коли цей польській бренд лише з’явився на ринку України. Ми встановили десятки систем вентиляції з рекуперацією повітря виробництва WANAS в будинках, котеджах, квартирах наших клієнтів. І всі вони задоволені результатами нашої праці. Це закономірно. Компанія WANAS виробляє надійні вентиляційні установки з рекуперацією повітря, а ми професійно їх встановлюємо. Кращій тандем, мабуть, важко собі уявити.

Компанія Рекуператор встановлює у приватних будинках котеджах та квартирах різноманітні моделі рекуператори виробництва WANAS.

Вони забезпечують безпеку та комфорт в вашій оселі. Оскільки всі без виключення вентиляційні установки компанії виготовлено з незаймистих матеріалів. Ізоляцію виготовлено з унікальної суміші на основі каучуку. Вона гарантує відмінну ізоляцію вентиляційного пристрою і при цьому не займається! А з іншого боку ця ізоляція гарантує, що волога не потрапить всередину приладу.

Окрім того беззаперечною перевагою системи вентиляції від WANAS є той факт, що всі вони використовують невелику кількість електроенергії та працюють майже безшумно.

А пульт автоматичного керування пристроєм дозволяє швидко та просто налаштувати комфортний мікроклімат у вашому будинку.

ККД рекуператору сягає 95%. Це стало можливим завдяки використанню алюмінієвих теплообмінників. А також оптимальними габаритами пристрою.

Окрім того, продумана збірка теплообміннику в рекуператорі дозволяє повністю відводити конденсат, що утворився, що знижує ризик замерзання рекуператору та не знижує його працездатність.

Рекуператори WANAS – це продукція, що відповідає високим стандартам якості вентиляційного обладнання.

Від конкурентів рекуператори виробництва WANAS відрізняє використання трьох алгоритмів захисту від замерзання, з можливістю вибору користувачем. Це забезпечує роботу вентиляційного пристрою в комфортному, або економічному режимі.

Робота інженерів над розвитком продукту призвела до технологічних рішень, що дозволяють захистити теплообмінник від замерзання нагрівачем потужністю у 0,5кВт. А це найбільш енергоефективне рішення на ринку.

Всі перераховані переваги продукції WANAS , а також грамотне встановлення вентиляції від компанії Рекуператор- це гарантія того, що мікроклімат в вашому будинку буде комфортним весь рік на протязі довгого часу.

Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.