Регульований глушник-дросиль TG125

Регульований глушник-дросиль TG125

Регульований глушник-дросиль TG125 для NavyPlenum

Амортизатор виготовлений з спеціальної пластикової піни з незвичайними демпфуючими властивостями. Регулювання потоку повітря і розмір перепаду тиску відбувається шляхом відкриття або закриття овальних отворів в заслінці, а матеріал і конструкція дозволяють ефективно пригнічувати звук при різних рівнях тиску повітря в каналах.

Побудова та експлуатація глушника:

  • Амортизатор призначений для установки в круглі вентиляційні канали. Демпфер повністю виготовлений з м’ягкої пластикової піни з хорошими демпфуючими властивостями. Демпфер має наскрізні відчини, які можуть регулювати потік, відкриваючи або закриваючи їх заглушками того ж матеріалу. Унікальний матеріал і конструкція створюють дуже хороші властивості зволоження навіть при високих рівнях тиску в каналах. Амортизатори мають вимірювальний отвір для полегшення вимірювання потоку повітря в каналі.
  • Міцна пластикова піна, з якої виробляється демпфер, має структуру відкритої комірки і високу щільність. Це наділяє амортизатор Navy Flex надзвичайною здатністю поглинати звук, тому демпфер працює як дуже ефективний і простий глушнік. Можна встановити кілька заслінок один за іншим, щоб збільшити демпфування.
  • Амортизатор виготовлений з гнучкого пінополіуретану. Цей матеріал має клас B (B, s1, d0) згідно з випробуванням для одного джерела вогню (випробування SBI), відповідно до стандарту PN-EN 13823: 2002. Матеріал також вогнезахисний і відповідає американському стандарту FMVSS-302 (стандарт, що стосується займистості матеріалів), який використовується серед інших в автомобільній промисловості.

NAVYFLEX

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *