Комплектуючі

Встановлення під ключ
Комплектуючі для систем рекуперації повітря

В даному розділі ми пропонуємо вам продукцію для різноманітних цілей, що не є обов’язковою в довгому списку матеріалів, що необхідні для створення вентиляційної системи з рекуперацією тепла. Серед широкого вибору аксесуарів є функціональні продукти які можуть підтримувати роботу устаткування. Збільшивши при цьому комфорт користувачів. А також аксесуари, що мають тільки естетичку цінність. В группі останніх ми пропонуємо широкий вибір фінішу вентиляції в широкій палітрі кольорів. 

В групі функціональних аксесуарів ми пропонуємо такий самий широкий вибір продуктів які впливають на роботу системи вентиляції, та таким чином поліпшують комфорт та гігієну повітря для користувачів.

Комплектуючі, Recuperator
Як це працює

Принцип роботи рекуператору простиий та полягає в тому, що потік повітря з будови проходячи крізь теплообмінник передає теплову енергію потоку повітря, що заходить з зовні. Таким чином, в приміщення поступає повітря з більш високою температурою ніж повітря на зовні. Два потоки розділені тонкою пластиною, через яку відбувається теплообмін.

У теплообміннику рекуператора температурний обмін відбувається між свіжим та відпрацьованим повітрям.

Це рішення гарантує, що температура свіжого повітря, що поступає в приміщення, підвищується взимку та знижується влітку.

Рекуператор гарантує постійний повітреобіг в приміщенні, аналогічний звичайній вентиляції, але без зниження температури в кімнатах, протягів та потрапляння бруду та комах в дім.

Системи вентиляції з рекуператором ідеально підходять для квартир, для заміських будинків та котеджів. Вони зберігають та підтримують необхідний рівень вологості та інтенсивний повітреобмін в приміщенні взимку та літом. А також створюють та підтримують комфортний мікроклімат впродовж усього року, заощаджуючи при цьому немалі кошти.

Тому варто встановити таку систему вентиляції в своїй оселі, або квартирі прямо зараз та насолоджуватись результатом ( свіжим і чистим повітрям ) цілий рік !

Що нам дає рекуперація?
  • Безперервну вентиляцію з постійною ефективністю незалежно від погоди і пори року

  • Завжди свіжий очищене повітря в будь-якому приміщенні

  • Економію енергії за рахунок зниження втрат тепла

  • Інтенсивність вентиляції відповідно до потреб користувача

Переваги системи
Комплектуючі, Recuperator
Легкий і швидкий монтаж

Авторська система виконання з’єднань дозволяє з’єднати усі елементи системи без викоростання інструментів. За необхідності внесення змін під час монтажу окремі деталі можно легко від’єднати без ризику їх пошкодження. 

Завдяки використанню гнучких гофрованих труб, розподілення вентиляційних повітрепроводів є простим та не потребую використання додаткових фітенгів таких, як наприклад коліно. 

Комплектуючі, Recuperator
Гігієна

Для виготовлення труб та елементів системи використовується спеціальне еко покриття, що забезпечює повну бактеріологічну чистоту трубопроводу (99%), підтверджену незалежною лабораторією на основі тесту згідно ISO22196.

Головна внутрішня повітрепроводу мінімізує відкладення забруднюючих речовин. 

Комплектуючі, Recuperator
Низький рівень шуму

Оптимально спректований об’єм повітряного потоку через компоненти системи з використанням двостінної труби знижую рівень шуму, що особливо важливо під час сну. 

Комплектуючі, Recuperator
Висока міцність

Елементи системи виготовлені з міцного та легкого пластику, який забезпечює надійну роботу на протязі багатьох років, без ризику механічних ушкоджень або корозії. 

Комплектуючі, Recuperator
Низькі втрати тиску

Продумана форма кожного з елементів системи та гладка внутрішня стінка труби дозволяє зберегти низькими втрати тиску по всій довжині установки. 

Комплектуючі, Recuperator
Невеликий розмір

Невеликі розміри системи дозволяють сховати її в стельовій плиті, в ізоляційному слої під стяжкою, або в підвісній стелі.

Комплектуючі, Recuperator
Широкі налаштування системи

Модульна конструкція системи дозволяє вільно налаштувати її так, щоб вона найкращім образом підходила до будь якої будівлі. Це мінімізує кількість не використаних елементів, одночасно зменьшує простір необхідний для встановлення устаткування та вартість об’єкту. 

Комплектуючі, Recuperator
Вищий клас герметичності

Матеріали, що використовуються, та запатентована система з’єднання елементів дозволяють достягти найвищого рівня герметичності – АТС 1 згідно стандарту PN-EN 17192.

Це озночає, що герметичність в три рази вище, ніж герметичність класу D.

Зробимо безкоштовний розрахунок

Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.

Сделаем бесплатный рассчет
Заказывайте расчет! Подберем оборудование и рассчитаем лучший для вас вариант по оптимальной цене.
Продукція
Потрібна консультація?

Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.