Кондиціонери

Встановлення під ключ
Системи кондиціонування повітря

Вибір системи вентиляції та кондиціонування повітря для заміського будинку чи котеджу – діло дуже відповідальне. Оскільки чисте та свіже повітря в ньому – це залог здоров’я та довголіття всіх мешканців.

Створити комфортні умови для всіх мешканців оселі можно лише встановивши в ньому якісну примусову вентиляцію з кондиціюванням повітря.

Зробити це можуть лише фахівці свого справи, а саме наші спеціалісти. 

Щоб гарантувати надходження свіжого повітря потрібної температури продуктивність встановленної системи повинна бути достатньою для забезпечення необхідної інтенсівності повітряобігу. Іншими словами система кондиціювання повітря повинна забезпечити подачу потрібної кількості повітря в усі приміщення в будинку, та підтримувати комфортну температуру в ньому.

Проектування та встановлення такої системи справа важка та відповідальна. 

Чим Вам загрожує встанолення неякісної системи вентиляції

По-перше, підвищенна вологість та забрудненість повітря в приміщенні з поганою вентиляцією призведе до появи плесені, грибку та розмноженню мікробів у повітрі. І як наслідок до різномонітних захворювань дихальних шляхів усіх членів вашої родини. 

По-друге, комфортний та здоровий сон не можливий в приміщенні с погано. вентиляцією. Щоденний недосип безумовно вплине на якість вашого життя. Ви будите почувати себе втомленим та роздратованим. От же ні про яке задоволення від життя мови не іде.

По-третє, спека, задуха, недостатня вологість повітря, повільно та безумовно презведуть вас до захворювань сердечно судинної системи та алергії.

До того ж підвищена вологість повітря разом з непріємними запахами, які безперечно виникнуть в погано вентильованих вбиральняї на кухні точно не додасть вам відчуття комфорту та затишку. 

Кондиціонери, Recuperator
Грамотні рішення
для вашої оселі

Ми можемо вам запропонувати декілька варіантів організації системи вентиляції та кондиціювання повітря в будинку. 

Спліт-система. Нащі фахівці з легкісттю подберуть для вас всі складові такої системи з урахуванням особливостей інтерєру та технічних характерістик приміщень в будинку. Основі переваги такої системи в низькому рівні шуму від роботи установки, а також можливості обігрівати та охолоджувати декілька кімнат.

Мульти спліт-система. Підійде для власників невеликих заміських будинків загальна площя яких не перевищую 140 кв. метрів.

Мультизональна спліт-система (VRV-система). Вона дозволяє обслуговувати величезні площі, від цілого поверху будівлі до декількох будівель одночасно. Така система ідеально підійде для власників великих заміських будинків та багатоповерхових котеджів загальною площеє понад 140 кв. метрів, а також ресторанів, рохважальних комплексів та готелів. 

Що нам дасть система кондиціювання?
  • Регульовану та ефективну вентиляцію приміщень

  • Завжди свіже очищене повітря в будь якому приміщенні

  • Створення комфортної температури у всіх кімнатах та приміщеннях

  • Інтенсивність вентиляції у відповідності до потреб користувача

Преимущества системы
Кондиціонери, Recuperator
Легкий и быстрый монтаж

Авторская система выполнения соединений позволяет легко соединять все элементы системы без использования инструментов. При необходимости внесения изменений во время монтажа отдельные детали можно легко отсоединить без риска их повреждения.

Благодаря использованию гибких гофрированных труб, распределение вентиляционных воздуховодов является простым и не требует использования дополнительных фитингов, таких как, например, колено.

Кондиціонери, Recuperator
Гигиена

Для изготовления труб и элементов системы HEATPEX ARIA используется покрытие Ultra – Fresh®, которое обеспечивает полную бактериологическую чистоту трубопровода (99%), подтвержденную независимой лабораторией на основании теста согласно ISO 22196.

Гладкая внутренняя поверхность воздуховодов минимизирует отложение загрязняющих веществ.

Кондиціонери, Recuperator
Низкий уровень шума

Оптимально спроектированный объем воздушного потока через компоненты системы и использование двустенной трубы снижает уровень шума, что особенно важно во время сна.

Кондиціонери, Recuperator
Высокая прочность

Элементы системы изготовлены из прочного и легкого пластика, который обеспечивает надежную работу в течение многих лет, без риска механических повреждений или коррозии.

Кондиціонери, Recuperator
Низкие потери давления

Продуманная форма каждого из элементов системы и гладкая внутренняя стенка трубы позволяют сохранять низкие потери давления по длине всей установки.

Кондиціонери, Recuperator
Небольшой размер

Небольшие размеры системы HEATPEX ARIA позволяют спрятать ее в полотолочной плите, в изоляционном слое под стяжкой, или в подвесном потолке.

Кондиціонери, Recuperator
Большая настраиваемость системы

Модульная конструкция системы позволяет свободно настраивать ее так, чтобы она наилучшим образом подходила для любого здания. Это ограничивает количество неиспользуемых элементов, одновременно сводит к минимуму пространство, необходимое для установки, и стоимость объектов.

Кондиціонери, Recuperator
Высший класс герметичности

Используемые материалы и запатентованная система соединения элементов позволяют достичь высочайшего уровня герметичности – ATC 1 согласно стандарту PN-EN 17192.

Это означает, что герметичность в три раза выше, чем герметичность класса D. 

Зробимо безкоштовний розрахунок

Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.

Сделаем бесплатный рассчет
Заказывайте расчет! Подберем оборудование и рассчитаем лучший для вас вариант по оптимальной цене.
Продукція
Потрібна консультація?

Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему кондиціонування повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.