Системи
рекуперації
повітря

Встановлення під ключ
Системи рекуперації повітря

Побутові рекуператори – чудове рішення для повноцінного повітреобігу в вашій оселі.

В сучасних будинках майже усюди встановлені якісні пластикові вікна. Хоча деякі власники все ще віддають перевагу дерев’яним вікнам. І це не дивно адже сучасні дерев’яні вікна також ефективно зберігають тепло в приміщенні, як і пластикові та не пропускають його на зовні.

Але у власників твких квартир та будинків виникає інша проблема. Це проблема відсутності якісної вентиляції.І її потрібно вирішувати швидко, щоб почуватися комфортно у власній оселі.

Навіщо встановлювати вентиляцію з рекуперацією?

Якщо використовувати природню вентиляцію вдома (проще кажучи звичайне провітрювання), то щоб досягти оптимального рівня рециркуляції повітря в приміщенні, вікна повинні бути відчинені цілодобово. А це неможливо в холодну пору року.

Тому вірне рішення в даному випадку буде організація штучної вентиляції в приміщенні. Тим більше ,що в промислових приміщеннях наприклад, без неї не обійтися.

Найкращим рішенням для організації повноцінного повітреобігу у приміщенні на сьогодні безумовно є системи вентиляції з рекуперацією.

Рекуператори, Recuperator
Як це працює

Принцип роботи рекуператору простиий та полягає в тому, що потік повітря з будови проходячи крізь теплообмінник передає теплову енергію потоку повітря, що заходить з зовні. Таким чином, в приміщення поступає повітря з більш високою температурою ніж повітря на зовні. Два потоки розділені тонкою пластиною, через яку відбувається теплообмін.

У теплообміннику рекуператора температурний обмін відбувається між свіжим та відпрацьованим повітрям.

Це рішення гарантує, що температура свіжого повітря, що поступає в приміщення, підвищується взимку та знижується влітку.

Рекуператор гарантує постійний повітреобіг в приміщенні, аналогічний звичайній вентиляції, але без зниження температури в кімнатах, протягів та потрапляння бруду та комах в дім. 

Системи вентиляції з рекуператором ідеально підходять для квартир, для заміських будинків та котеджів. Вони зберігають та підтримують необхідний рівень вологості та інтенсивний повітреобмін в приміщенні взимку та літом. А також створюють та підтримують комфортний мікроклімат впродовж усього року, заощаджуючи при цьому немалі кошти.

Тому варто встановити таку систему вентиляції в своїй оселі, або квартирі прямо зараз та насолоджуватись результатом ( свіжим і чистим повітрям ) цілий рік !

Що нам дає рекуперація?
  • Безперервну вентиляцію з постійною ефективністю незалежно від погоди і пори року

  • Завжди свіжий очищене повітря в будь-якому приміщенні

  • Економію енергії за рахунок зниження втрат тепла

  • Інтенсивність вентиляції відповідно до потреб користувача

Переваги системи
Рекуператори, Recuperator
Легкий і швидкий монтаж

Авторська система виконання з’єднань дозволяє з’єднати усі елементи системи без викоростання інструментів. За необхідності внесення змін під час монтажу окремі деталі можно легко від’єднати без ризику їх пошкодження. 

Завдяки використанню гнучких гофрованих труб, розподілення вентиляційних повітрепроводів є простим та не потребую використання додаткових фітенгів таких, як наприклад коліно. 

Рекуператори, Recuperator
Гігієна

Для виготовлення труб та елементів системи використовується спеціальне еко покриття, що забезпечює повну бактеріологічну чистоту трубопроводу (99%), підтверджену незалежною лабораторією на основі тесту згідно ISO22196.

Головна внутрішня повітрепроводу мінімізує відкладення забруднюючих речовин. 

Рекуператори, Recuperator
Низький рівень шуму

Продумана форма кожного з елементів системи та гладка внутрішня стінка труби дозволяє зберегти низькими втрати тиску по всій довжині установки. 

Рекуператори, Recuperator
Висока міцність

Елементи системи виготовлені з міцного та легкого пластику, який забезпечює надійну роботу на протязі багатьох років, без ризику механічних ушкоджень або корозії. 

Рекуператори, Recuperator
Низькі втрати тиску

Продуманная форма каждого из элементов системы и гладкая внутренняя стенка трубы позволяют сохранять низкие потери давления по длине всей установки.

Рекуператори, Recuperator
Невеликий розмір

Невеликі розміри системи дозволяють сховати її в стельовій плиті, в ізоляційному слої під стяжкою, або в підвісній стелі.

Рекуператори, Recuperator
Широкі налаштування системи

Модульна конструкція системи дозволяє вільно налаштувати її так, щоб вона найкращім образом підходила до будь якої будівлі. Це мінімізує кількість не використаних елементів, одночасно зменьшує простір необхідний для встановлення устаткування та вартість об’єкту. 

Рекуператори, Recuperator
Вищий клас герметичності

Матеріали, що використовуються, та запатентована система з’єднання елементів дозволяють достягти найвищого рівня герметичності – АТС 1 згідно стандарту PN-EN 17192.

Це озночає, що герметичність в три рази вище, ніж герметичність класу D.

Зробимо безкоштовний розрахунок
Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.
Зробимо безкоштовний розрахунок
Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.
Потрібна консультація?
Залиште заявку і ми докладно розповімо про систему рекуперації повітря, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.