Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 300 V C6M

Бренд: KOMFOVENT

Енергоефективна та низькошумна вентиляційна установка Komfovent Domekt CF 300 V C6M з пластинчастим протиточним рекуператором підлогового/настінного виконання спеціально розроблена для квартир та будинків.


 • Енергоефективна та низькошумна вентиляційна установка Komfovent Domekt CF 300 V C6M з пластинчастим протиточним рекуператором підлогового/настінного виконання спеціально розроблена для квартир та будинків. Компактний та універсальний дизайн вентиляційних установок дозволяє розмістити на стіні або поставити на підлогу. Domekt CF 300 V C6M укомплектована вбудованою системою автоматики, що знаходиться всередині агрегату, керування проводиться за допомогою настінного пульта керування C6.1 або С6.2 (пульт купується окремо). Завдяки продуманому дизайну та функціоналу є чудова можливість суттєво знизити експлуатаційні витрати, установки безпечні, надійні та довговічні в експлуатації. Повітря фільтрується і подається чистим і свіжим до приміщень, що особливо важливо для людей чутливих до алергії.

  • Економія теплової енергії вентилюючи приміщення, тепло з повітря, що видаляється, передається потоку повітря, що входить у приміщення.
  • Потоки повітря, що подається і видаляється, повністю розділені один від одного, тому можна використовувати тепло навіть забрудненого неприємними запахами повітря, що видаляється, щоб підігріти свіже повітря, що подається.
  • Пластинчастий рекуператор виготовляється з поліестеру, немає частин, що рухаються, це обумовлює ефективний теплообмін і довговічну експлуатацію. Використовуються лише нешкідливі еластичні клеї.
  • Низький рівень шуму – domekt CF комплектується малошумними вентиляторами, корпус має ефективну звукоізоляцію, це забезпечує тиху роботу.
  • Захист від обмерзання – коли температура на вулиці дуже низька, температура повітря, що видаляється, падає нижче 0 °C, система автоматики активує попередній нагрівання повітря до рекуператора.
  • Догрівач повітря після рекуператора.
 • Макс. продуктивність установки, м3/год – 318
  Макс. продуктивність установки, л/с – 88
  Маса, кг – 42
  Харчування, В – 1-230
  Максимальна сила струму, A – HE 8,3
  Температурна енергоефективність, % – 88
  Номінальний потік повітря, м3/с – 0,062
  Номінальний перепад тиску, Па – 50
  SPI Вт/(м3/год) – 0,29
  Розміри фільтрів B×H×L, мм – 365х132х46
  Потужність вентилятора
  при номінальній витраті, Вт – 34
  Потужність вентилятора
  при максимальній витраті, Вт – 91
  Потужність електро. нагрівача, кВт/∆t, °C – 0,5/6,2
  Потужність перв. ел. нагрівача, кВт/∆t, °C – 1/12,4
  Зона обслуговування, мм – 600
  Автоматика керування – С6М