Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt CF 700 V

Бренд: KOMFOVENT

Енергоефективна та низькошумна вентиляційна установка Komfovent Domekt-CF-700-V з пластинчастим протиточним рекуператором підлогового або настінного виконання спеціально розроблена для квартир та будинків.


 • Енергоефективна та низькошумна вентиляційна установка Komfovent Domekt CF 700 V з пластинчастим протиточним рекуператором підлогового або настінного виконання спеціально розроблена для квартир та будинків. Компактний та універсальний дизайн вентиляційних установок дозволяє розмістити на стіні або поставити на підлогу. Domekt CF 700 V укомплектована вбудованою системою автоматики, яка знаходиться всередині агрегату, керування проводиться за допомогою настінного пульта керування C6.1 або С6.2 (пульт купується окремо). Завдяки продуманому дизайну та функціоналу є чудова можливість суттєво знизити експлуатаційні витрати, установки безпечні, надійні та довговічні в експлуатації. Повітря фільтрується і подається чистим і свіжим до приміщень, що особливо важливо для людей чутливих до алергії.

  • Економія теплової енергії вентилюючи приміщення, тепло з повітря, що видаляється, передається потоку повітря, що входить у приміщення.
  • Потоки повітря, що подається і видаляється, повністю розділені один від одного, тому можна використовувати тепло навіть забрудненого неприємними запахами повітря, що видаляється, щоб підігріти свіже повітря, що подається.
  • Пластинчастий рекуператор виготовляється з поліестеру, немає частин, що рухаються, це обумовлює ефективний теплообмін і довговічну експлуатацію. Використовуються лише нешкідливі еластичні клеї.
  • Низький рівень шуму – domekt CF комплектується малошумними вентиляторами, корпус має ефективну звукоізоляцію, це забезпечує тиху роботу.
  • Захист від обмерзання – коли температура на вулиці дуже низька, температура повітря, що видаляється, падає нижче 0 °C, система автоматики активує попередній нагрівання повітря до рекуператора.
  • Догрівач повітря після рекуператора
 • Вага – 100 кг
  Габарити: 1220х1020х495
  Продуктивність – 637 м³/год / 100 Па
  Тип установки – Настінна, Підлогова
  Призначення – Побутова / Комерційна
  Тип рекуператора – Пластинчастий
  Матеріал рекуператора – Поліестер
  ККД Рекуператора – до 87 %
  Преднагрівач повітря (ТЕН) – Є (1,5 кВт)
  Догрівач повітря (ТЕН) – Є (0,5 кВт)
  Напруги живлення В/Гц/Ф – 220/50/1
  Температурний діапазон роботи – -25…+50 °С
  Рівень шуму – 36 дБ(А)
  Потужність – 179 Вт
  Діаметр під’єднаний. повітроводів – 200 мм
  Країна бренду/виробник – Литва/Литва
  Гарантія – 24 місяці