Припливно-витяжна установка SlimStar 1000 ЄС

Бренд: ECOSTAR

Припливно-витяжна установка SlimStar 1000 ЄС – установка у зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно підвищує енергоефективність роботи агрегату. Відмінно підходить для приміщень із малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагрівання повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження у спекотний період.


 • Припливно-витяжна установка SlimStar 1000 ЄС – установка у зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно підвищує енергоефективність роботи агрегату. Відмінно підходить для приміщень із малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагрівання повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження у спекотний період.

  Переваги:

  • компактний дизайн корпусу дає можливість монтувати установку навіть у найменших приміщеннях будь-якого призначення: будинки, квартири.
  • конструкція розроблена таким чином, щоб до неї можна було підключити велику кількість додаткових опцій (комплектуючих) для більш якісної обробки повітря, що подається в приміщення;
  • використання енергозберігаючих технологій, що зменшують втрати тепла на 80%: пластинчасті рекуператори з ККД до 93% та вентилятори з енергоспоживанням менше 300 Вт;
  • інтегрована автоматика дозволяє керувати заслінками із сервоприводами, парозволоження та іншими доступними функціями;
  • при необхідності глибшого ступеня очищення повітря (чисті, дитячі приміщення) є можливість встановлення фільтрів різних класів.
 • Витрата припливного повітря – 1000 м³/год
  Вільний тиск на притоці – 350 Па
  Витрати витяжного повітря – 1000 м³/год
  Вільний тиск на витяжці – 350 Па
  Фільтр G4 396х298х25 мм – 2шт.
  Електропереднагрів – 3,2 кВт
  Пластинчастий рекуператор Klingenburg GSK30-400
  Температура входу: – 25 ° C
  Температура виходу: + 20,8 ° C
  Вентилятор Ziehl-Abegg EC – 0,44 kW – 2 шт.
  Комплект автоматики: Full Line