Припливно-витяжна установка SlimStar 250 ЄС

Бренд: ECOSTAR

Припливно-витяжна установка SlimStar 250 ЄС – установка у зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно збільшує енергоефективність роботи агрегату. Відмінно підходить для приміщень із малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагрівання повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження у спекотний період.


 • Припливно-витяжна установка SlimStar 250 ЄС – установка у зручному, компактному корпусі з рекуперацією тепла до 93%, що значно збільшує енергоефективність роботи агрегату. Відмінно підходить для приміщень із малою площею будь-якого призначення. Використовується як для нагрівання повітря в холодну пору року, так і для його обробки та охолодження у спекотний період.

  Переваги:

  • компактний дизайн корпусу дає можливість монтувати установку навіть у найменших приміщеннях будь-якого призначення: будинки, квартири.
  • конструкція розроблена таким чином, щоб до неї можна було підключити велику кількість додаткових опцій (комплектуючих) для більш якісної обробки повітря, що подається в приміщення;
  • використання енергозберігаючих технологій, що зменшують втрати тепла на 80%: пластинчасті рекуператори з ККД до 93% та вентилятори з енергоспоживанням менше 300 Вт;
  • інтегрована автоматика дозволяє керувати заслінками із сервоприводами, парозволоження та іншими доступними функціями;
  • при необхідності глибшого ступеня очищення повітря (чисті, дитячі приміщення) є можливість встановлення фільтрів різних класів.