Зволожувач повітря WANAS UMECTO 600

Бренд: WANAS

Зволожувач повітря WANAS UMECTO 600. Подвійна вигода – два пристрої в одному. Модулюючий електронагрівач, встановлений у зволожувачі, може бути підключений до будь-якого рекуператора WANAS, а також до зволожувача повинні бути підключені подача води та відведення конденсату.


 • Подвійна вигода – два пристрої в одному. Модулюючий електронагрівач, встановлений у зволожувачі, може бути підключений до будь-якого рекуператора WANAS, а також до зволожувача повинні бути підключені подача води та відведення конденсату.

  Процес зволоження відбувається наступним чином: рекуператор нагріває повітря, що поступає, що знижує відносну вологість. Сухе тепле повітря проходить через зволожувач WANAS UMECTO, який, відповідно до принципу випаровування води, підвищує вологість до значення, встановленого в контролері.

  Зрошення злегка охолоджує повітря, тому вбудований модульний електронагрівач нагріває повітря, якщо температура за зволожувачем WANAS UMECTO опускається нижче 17°C. Споживання води ретельно контролюється програмою економічного споживання води, тому експлуатаційні витрати пристрою низькі.

  Енергоефективність – це енергозберігаючий пристрій, заснований на природному (адіабатичному) процесі випаровування води, що означає низьке споживання енергії. Інтелектуальна система управління забезпечує низьке споживання енергії автономним обігрівачем, який включається лише за необхідності.

 • Максимальний повітряний потік, м3/год – 600
  Енергоспоживання, Вт – 15
  Електроживлення, В/Гц – 230/50
  Діаметр повітряних патрубків, мм – 200
  Висота/ширина/глибина, мм – 494/455/452,2
  Вага, кг – 25
  Потужність нагрівача, Вт – 1000
  Максимальна витрата води, 1/год – 10,1
  Опір повітря при 200 м3/год, Па – 7
  Діаметр патрубка підключення води дюйм – 3/4
  Тиск води МПа – 0,15-0,6
  Температура води Мін/Макс – 5-20
  Температура довкілля Мін/макс – 5-45
  Жорсткість води Макс мг CaCo3 – 200