Теплові
Насоси

Встановлення під ключ
Теплові насоси

Теплові насоси – вигідна альтернатива традиційній системі опалення в вашому домі.

Теплові насоси – це сучасна альтернатива традиційній системі опалення, яка має безліч переваг. Завдяки використанню відповідних термодинамічних процесів вони перетворюють первинну енергію та доправляють її до системи опалення у відповідності до ваших потреб. В цьому процесі використовується додаткове джерело живлення, найчастіше електрика або газ. Це рішення екологічне та вигідне для будинку – не потребує котельної, паливного складу або всієї інфраструктури, пов’язаної з збором та переробкою традиційного палива.

Теплові насоси –сучасний екологічний обігрів для будинку

Обираючи тепловий насос для опалення вашого будинку, ви робите свій внесок до передчасних змін клімату. Оскільки тепер ви є користувачем так званої зеленої енергії.

Теплові насоси для своєї роботи не використовують такі ресурси як газ або вугілля. Енергія якою обігрівається будинок НЕ з’являється завдяки їх спалюванню. Джерелом енергії в цьому випадку є повітря, вода та земля.

Теплові насоси, Recuperator
Как это работает

Робота теплового насосу заснована на термодинамічному циклі Карно. Головний учасник процесу –холодоагент. Особлива рідина, що здатна кипіти в умовах низьких температур.

Знаходячись в рідкому стані холодоагент, минаючи розширювальний клапан, потрапляє в випарник. Тут тепло поглинаючись з повітря (грунту, води), змушує холодоагент прийняти форму пари.

Після потрапляння пари до компресору відбувається стискання з підвищенням температури нагріву холодоагенту. Переміщуючись до конденсатору холодоагент віддає тепло, після чого теплова енергія надходить до системи ГВС та опалення. В майбутньому цикл забору з зовні та передачі тепла в середину повторюється необхідну кількість разів.

Типи теплових насосів:

  • Теплові насоси повітря – вода. З назви видно, що джерелом тепла є повітря;
  • Грунтові. Працюють разом з системою трубопроводів, яка розміщується на доволі великій глибині. Джерелом енергії є грунт;
  • Водяний. Для роботи насосу необхідна водойма поблизу будинку. Альтернативний варіант – вилучення тепла з водоносних шарів грунту на ділянці.
Что нам дает рекуперация?
  • Низьке енергоспоживання за рахунок високого коефіцієнту перетворення системи (СОР). Дозволяє отримати на 1кВт витраченої електроенергії 3 -5 кВт теплової енергії.

  • Одна система вирішує усі питання клімату в будинку.(Тепло+ Холод+Нагрів ГВС+Рекуперація тепла).

  • Немає необхідності в великій потужності для опалення.

  • Низька вартість обслуговування. Обладнання майже не потребує обслуговування.

Переваги теплових насосів
Теплові насоси, Recuperator
Економічність

Теплові насоси на порядок ефективніші аніж котли. Низьке енергоспоживання досягається за рахунок високого коефіцієнту перетворення системи(СОР) та дозволяє отримати на 1 кВт витраченої енергії 3-5 кВт теплової енергії.

Теплові насоси, Recuperator
Екологічність

Теплові насоси більш екологічно чистий метод опалення та  кондиціювання, чим газовий або електрокотел.

Теплові насоси, Recuperator
Надійність

За надійністю теплові насоси стоять на ступінь вище електро та газових котлів. Особливості теплового насосу полягають в тому, що всі процеси переносу тепла відбуваються в замкненому, герметичному контурі.

Теплові насоси, Recuperator
Універсальність

В одному комплекті обладнання споживач отримує одночасно систему опалення, охолодження та нагріву води.

Теплові насоси, Recuperator
Низька вартість обслуговування

Обладнання майже не потребує вартісного сервісного обслуговування (при правильній експлуатації).

Теплові насоси, Recuperator
Безпечність

Теплові насоси вибухо – та пожежобезпечні. Немає палива, немає відкритого вогню, небезпечних газів або сумішей. В конструкції немає жодної деталі, яка б нагрівалась до температури горіння. Тому при правильному використанні тепловий насос не може бути причиною пожежі.

Зробимо безкоштовний розрахунок

Замовляйте розрахунок! Підберемо обладнання і розрахуємо кращий для вас варіант за оптимальною ціною.

Сделаем бесплатный рассчет
Заказывайте расчет! Подберем оборудование и рассчитаем лучший для вас вариант по оптимальной цене.
Потрібна консультація?

Залиште заявку і ми докладно розповімо про теплові насоси, підберемо обладнання, безкоштовно розрахуємо вартість проекту, із задоволенням відповімо на Ваші запитання.